Anasayfa | İnsan Kaynakları | İletişim  
Anasayfa Kurumsal Ürünlerimiz Galeri İletişim
Gürtaş İnşaat Hazır Beton - Antakya / Hatay

Açık durumda ki pozisyonlarımıza başvurabilir ya da özgeçmişinizi veri tabanımıza kaydedebilirsiniz. Ailemizde bir yeriniz olduğunu düşünüyorsanız özgeçmişinizi bizimle paylaşın.

Şu anda açık pozisyonumuz bulunma(ma)ktadır.

 
Özgeçmişinizi Gönderin

İnsan kaynakları Politikamız
Organizasyon yapımızı; takımdaş, değişime açık, verimli, kurumsal değerlere uygun kişilerden oluşturmak, bu kişileri mükemmellik kültürü doğrultusunda sürekli geliştirmek ve tüm çalışanlarımızın gurur duyacakları kuruluş haline gelmektir.

Seçme ve Yerleştirme
İK politikasındaki beklentiler doğrultusunda ihtiyacımız olan potansiyel adayları kuruluş havuzuna çekmek, bu kişileri sağlıklı yöntemlerle ve fırsat eşitliği doğrultusunda din, ırk, dil, cinsiyet, yaş vb. konularda ayrımcılık yapmadan seçerek açık bulunan görevlere; beklenen tecrübeye ve yetkinliklere uygun kişileri yerleştirmek amacıyla sistematik seçme ve yerleştirme faaliyetleri yürütülmektedir.

Performans Yönetimi
Gürtaş İnşaat adına başarılması gerekenler konusunda yaratılan ortak anlayış sonucunda; şirket hedeflerinin gerçekleştirilmesi olasılığını artırmak için, çalışanları yönlendirmek, geliştirme ve bu hedeflerin gerçekleştirilmesi yönünde gösterdikleri çaba ve elde edilen başarı düzeyini esas alarak değerlendirmeler yapılmaktadır.

Performans Yönetimi Sistemi, yıl içerisinde çalışanların bireysel hedeflerini, görevlerini ve beklenen yetkinlik seviyelerini değerlendirilmek için kullanılan ölçüm sistemi yıllık bazda planlama, hedef gözden geçirme ve değerlendirme dönemlerinden oluşmaktadır.

Sosyal Haklar
Merkez ve projelerimizde yemek dağıtım firmalarıyla yapılan işbirliği sonucunda öğle yemeği imkanı sağlanmaktadır. Tüm çalışanlarımızın iş yerlerine kolayca ulaşabilmeleri için servis imkanı bulunmaktadır.

 DİĞER ŞİRKETLERİMİZ
 
mAyaNet